Doprava

Možnosti dopravy

Objednané zboží u Cannacare.cz si můžete nechat zaslat pomocí jedné ze spedičních společností:

  • 89 Kč - PPL (Doručení na adresu)
  • 89 Kč - PPL (Parcelshop)
  • 109 Kč - Česká Pošta (Balík do ruky)
  • 79 Kč - Zásilkovna (Z-Point)
Doba doručení

V případě objednávky do 14:00 a uhrazení platební kartou je doba doručení zpravidla 2 pracovní dny. Objednávky vytvořené po 14 hodině obdržíte do 3 pracovních dnů. Zásilku doručí smluvní dopravce ve všední dny mezi 8-17 hod na vámi uvedenou adresu či na adresu odběrného místa.

Doprava zdarma 

Při nákupu nad 2 000 Kč je doprava zdarma.

 

Možnosti platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

1) Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

2) Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

3) Platba dobírkou (příplatek 39 Kč)

4) Platba přes Twisto Pay

 

Kontakty 

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267