O společnosti

Společnost CannaCare

CannaCare je společnost zabývající se výzkumem a výrobou přípravků s vysokým obsahem kanabinoidů, a to především CBG a CBD. Dále pracujeme na vývoji produktů s dalšími, doposud na trhu nedostupnými kanabinoidy.

Nemoci, u kterých se konvenční způsob léčby ukázal jako neúčinný, nás motivovaly k hledání alternativní cesty. Po osobní zkušenosti s léčbou konopnými preparáty jsme navázali na letitý výzkum a založili program výzkumně-aplikační léčby HARP, v rámci kterého jsme vyvinuli vlastní produkty. Pozitivní výsledky programu nás přesvědčily o smyslu této cesty a k založení společnosti CannaCare.

laboratoř CC_web

Kompletně ve vlastní režii

Věnujeme se rozsáhlému výzkumu všech aspektů výroby konopných preparátů - od samotného pěstování v podmínkách odpovídajících zpracování ve farmaceutické kvalitě přes extrakční metody až po vývoj koncových formulací a jejich klinické testování. Na tomto základě se nám podařilo vyvinout unikátní výrobní postupy a lékové formy. 

komplet_proces

Naše úspěchy

 
Naše metody jsou účinné proti dětské epilepsii

Výsledky výzkumu potvrzují účinnost léčby v boji s dětskou epilepsií, další nemoci jsou před námi. Společně s našimi partnery v Izraeli a za pomoci tamní legislativy se již podařilo na základě klinických testů prokázat účinnost námi používaných metod při léčbě dětské epilepsie, a to s velice přesvědčivou statistickou relevancí přes 70 %.

 

Vybudovali jsme první autonomní pěstební prostor v ČR

Zrealizovali jsme stavbu vlastního pěstebního prostoru s využitím sluneční energie, kde veškerá produkce probíhá autonomně (zavlažování, zatemňování, dosvit, regulace teploty, obsah CO2 apod.). Tento projekt jsme schopni kdekoli reprodukovat.

 

Klíčoví lidé v CannaCare 

jmp_obdelnik_stred

Jan Martin Paďouk

Spoluzakladatel společnosti CannaFamily
Vedoucí vývoje a výzkumu

— vedoucí programu HARP
— viceprezident Českého konopného klastru, z.s.
— člen expertní komise v oblasti lékařského konopí při Poslanecké sněmovně

 

Autor dnes už více než 10 výzkumných projektů v oblasti produkce a zpracování farmakologicky aktivních látek obsažených v konopí.

„Osobní zkušenosti se závažnou nemocí mi před 15 lety významně rozšířily obzory. Minimální efekt konvenční léčby na mé onemocnění u mě vzbudil zájem o alternativní řešení, a já tak objevil možnosti využití konopných preparátů bohatých na kanabinoidy. Konopí mi tak zachránilo zdraví a nejspíš i život."

pruh

„Naším společným a dlouhodobým cílem je co nejpřesnější výzkum

i vývoj účinných konopných produktů pro léčbu specifických

onemocnění.”

pruh 

Konopí je plodinou s neuvěřitelným potenciálem nejen ve farmacii. Jeho využití nacházíme ve velké míře i v mnoha dalších oborech. Ekologická udržitelnost a prakticky nulový odpad jsou další důležité body vyjadřující hodnoty naší společnosti.


Prvotní impuls

Snaha pomoci pacientům nabídkou dalších alternativních forem léčby vyústila v založení neziskové organizace Institute SIS a programu HARP, kde zdarma poskytujeme výzkumně-aplikační léčbu závažných, primárně onkologických a neurologických, onemocnění. Za posledních šest let se naší léčby zúčastnilo přes 650 pacientů. Pozitivní výsledky nás přesvědčily k vývoji konkrétních formulací produktů a jejich uvedení na trh.

 

Historie společnosti

 

2015

Spuštění výzkumu kanabinoidů.
Porovnávání extrakčních technologií. 

 

2016 

Studium a porovnávání forem aplikace a jejich
účinnosti na tkáňových kulturách a modelových organismech.

Založení Institute SIS. 

 

2017

Párování odrůd.
Rozsáhlý sběr lékařských dat a párování odrůd
se specifickými onemocněními.

 

2018

Šlechtění vlastních odrůd. Spuštění stavby prostoru
pro pěstování konopí v řízených podmínkách.

 

2019

Výběr finálních odrůd konopí a formulace produktů (CBD, CBG).
Aplikace produktů ve formě kapek, kapslí a mastí.

Spuštění projektu CannaCare.

 

2020

Vstup na trh a spuštění prodeje.  
Zřízení vlastní ordinace v rámci programu HARP.

 

cas


A dál?

Nyní se produkty CannaCare mohou konečně stát i součástí vaší lékarničky. Prohlédněte si jejich kompletní nabídku.

Prohlédnout produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení