O CannaCare

Společnost CannaCare

CannaCare je společnost zabývající se výzkumem a výrobou přípravků s vysokým obsahem kanabinoidů, a to především CBG a CBD. Dále pracujeme na vývoji produktů s dalšími, doposud na trhu nedostupnými kanabinoidy.

Nemoci, u kterých se konvenční způsob léčby ukázal jako neúčinný, nás motivovaly k hledání alternativní cesty. Po osobní zkušenosti s léčbou konopnými preparáty jsme navázali na letitý výzkum a založili program výzkumně aplikační léčby HARP, v rámci kterého jsme vyvinuli vlastní produkty. Pozitivní výsledky programu nás přesvědčily o smyslu této cesty a založení společnosti CannaCare.

laboratoř CC_web 

Kompletně ve vlastní režii

Věnujeme se rozsáhlému výzkumu všech aspektů výroby konopných preparátů - od samotného pěstování v podmínkách odpovídajících zpracování ve farmaceutické kvalitě přes extrakční metody až po vývoj koncových formulací a jejich klinické testování. Na tomto základě se nám podařilo vyvinout unikátní výrobní postupy a lékové formy. 

komplet_proces

 

 

 

Naše úspěchy

 
Naše metody jsou účinné proti dětské epilepsii

Výsledky výzkumu potvrzují účinnost léčby v boji s dětskou epilepsií, další nemoci jsou před námi. Společně s našimi partnery v Izraeli a za pomoci tamní legislativy se již podařilo na základě klinických testů prokázat účinnost námi používaných metod při léčbě dětské epilepsie, a to s velice přesvědčivou statistickou relevancí přes 70 %.

 

Vybudovali jsme první autonomní pěstební prostor v ČR

Zrealizovali jsme stavbu vlastního pěstebního prostoru s využitím sluneční energie, kde veškerá produkce probíhá autonomně (zavlažování, zatemňování, dosvit, regulace teploty, obsah CO2 apod.). Tento projekt jsme schopni kdekoli reprodukovat.

  

 

Klíčoví lidé v CannaCare

jmp_obdelnik_stred

 

Jan Martin Paďouk

Spoluzakladatel společnosti CannaFamily
Vedoucí vývoje a výzkumu

— vedoucí programu HARP
— viceprezident Českého konopného klastru, z.s.

— člen expertní komise v oblasti lékařského konopí při Poslanecké sněmovně

 

Autor dnes už více než 10 výzkumných projektů v oblasti produkce a zpracování farmakologicky aktivních látek obsažených v konopí.

“Osobní zkušenosti se závažnou nemocí mi před 15 lety významně rozšířily obzory. Minimální efekt konvenční léčby na mé onemocnění u mě vzbudil zájem o alternativní řešení a já tak objevil možnosti využití konopných preparátů bohatých na kanabinoidy. Konopí mi tak zachránilo zdraví a nejspíš i život."


pruh

„Naším společným a dlouhodobým cílem je co nejpřesnější výzkum

i vývoj účinných konopných produktů pro léčbu specifických

onemocnění.”

pruh

 

Konopí je plodinou s neuvěřitelným potenciálem nejen ve farmacii. Jeho využití nacházíme ve velké míře i v mnoha dalších oborech. Ekologická udržitelnost a prakticky nulový odpad jsou další důležité body vyjadřující hodnoty naší společnosti.


 

 

Prvotní impuls

Snaha pomoci pacientům nabídkou dalších alternativních forem léčby vyústila v založení neziskové organizace Institute SIS a programu HARP, kde zdarma poskytujeme výzkumně aplikační léčbu závažných, primárně onkologických a neurologických, onemocnění. Za posledních pět let se naší léčby zúčastnilo přes 500 pacientů. Pozitivní výsledky nás přesvědčily ke konkrétní formulaci produktů a jejich uvedení na trh.

 

Historie společnosti

 

2015

Spuštění výzkumu kanabinoidů.
Porovnávání extrakčních technologií. 

 

2016 

Studium a porovnávání forem aplikace a jejich
účinnosti na tkáňových kulturách a modelových organismech.

Založení Institute SIS. 

 

2017

Párování odrůd.
Rozsáhlý sběr lékařských dat a párování odrůd
se specifickými onemocněními.

 

2018

Šlechtění vlastních odrůd. Spuštění stavby prostoru
pro pěstování konopí v řízených podmínkách.

 

2019

Výběr finálních odrůd konopí a formulace produktů (CBD, CBG).
Aplikace produktů ve formě kapek, 
kapslí, mastí a čípků.
Spuštění projektu CannaCare.

 

2020

Vstup na trh a spuštění prodeje.  
Zřízení vlastní ordinace v rámci programu HARP.

 


cas


A dál?

Nyní se produkty CannaCare mohou konečně stát i součástí vaší lékarničky. Prohlédněte si jejich kompletní nabídku.

Prohlédnout produkty